Logo
КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Куки

Куки, також відомі як інтернет-куки, куки браузера або просто куки, є невеликою кількістю даних, які веб-сайти відправляють та зберігають у браузері користувача під час їх візиту. Наприклад, куки можуть допомогти записувати активність перегляду, таку як статистику перегляду. Як і багато інших веб-сайтів, ми також використовуємо куки, щоб забезпечити наші послуги якнайбільш ефективно. Ми використовуємо інструмент Google Analytics для збору анонімної статистики трафіку, а політику конфіденційності Google ви можете прочитати на їхньому веб-сайті.

Використання персональних даних

Ми не використовуємо персональні дані для розсилок новин або маркетингових цілей без згоди користувача. Персональні дані використовуються лише для надання послуг, наприклад, при оформленні замовлення відвантаження кур'єром. Політику конфіденційності кур'єрів ви можете знайти на їхніх відповідних веб-сайтах.

Захист даних персональних даних

В компанії Proximus LLC ми зобов'язані захищати персональні дані наших користувачів. Проте, зверніть увагу, що оскільки інформація користувача надсилається через Інтернет, Proximus LLC не може гарантувати безпеку будь-якої переданої інформації, включаючи персональні дані. Ми закликаємо користувачів захищати свої персональні дані, не ділитися своїми іменем входу, адресою електронної пошти, паролем та іншими даними з третіми особами та відключатися від свого облікового запису та закривати вікно браузера, особливо коли використовуєте громадський комп'ютер після відвідування веб-сайту Proximus LLC.

Веб-сайти сторонніх осіб

Наш веб-сайт може містити посилання на інші сайти, і натискання на посилання сторонньої особи перенаправить вас на той сайт. Зверніть увагу, що ці зовнішні сайти не керуються нами. Ми наполегливо радимо користувачам ознайомитися з політикою конфіденційності цих веб-сайтів, оскільки ми не маємо контролю над їхнім змістом, політикою конфіденційності та практикою.

Зміни в політиці конфіденційності

Компанія Proximus LLC може здійснювати незначні зміни у своїй політиці конфіденційності в майбутньому. Відвідувачі повинні періодично переглядати ці умови, щоб переконатися, що приймають будь-які зміни. Якщо ви вважаєте, що ми не дотримуємо цієї політики конфіденційності, негайно зв'яжіться з нами електронною поштою за адресою info@proximus.com.ua.
© 2001-2024 • Товариство з обмеженою відповідальністю "Проксімус" • ЄДРПОУ 31355139 • Всі права збережено