Logo
УМОВИ ПРОДАЖУ
Зверніть увагу, що в окремих випадках та для деяких продуктів ТОВ "Проксімус" ми будемо просити клієнта надати нам належно оформлений Сертифікат Кінцевого Користувача. При поданні заявки на індивідуальну експортну ліцензію на закупівлю, органи контролю за експортом вимагають певного виду сертифікату кінцевого користувача.

У звичайних випадках кінцевий користувач підтверджує відповідні обставини, такі як: хто є кінцевим користувачем, що є продуктом, для чого продукт буде використовуватись (ціль використання), будь-які номери замовлень або контрактів, кількості та зобов'язання не вивозити продукт без згоди українських влад.

У деяких випадках органи влади у країні-отримувачі можуть підтверджувати певне призначення. Це стосується особливо чутливих продуктів. У таких випадках Інспекція зв'язується з посольством або консульством України в країні-отримувачі і просить їх забезпечити документальне підтвердження. Таке підтвердження може також пов'язуватись з вимогою проведення інспекції, щоб переконатися, що продукт встановлений на місці, зазначеному в документах, та використовується для певної мети.

Сертифікат повинен бути оформлений на офіційному листовому папері отримувача. Сертифікат повинен бути підписаний уповноваженим представником отримувача та повинен бути надісланий в оригіналі до ТОВ "Проксімус" разом з Замовленням на закупівлю.
ЗАВАНТАЖИТИ СЕРТИФІКАТ КІНЦЕВОГО СПОЖИВАЧА:
© 2001-2024 • Товариство з обмеженою відповідальністю "Проксімус" • ЄДРПОУ 31355139 • Всі права збережено